חזרה לתוצאות החיפוש

כותר קובץ תורני תפארת אדם / מאת חברי ורבני כוללי תפארת אד"ם בארא פארק - ירושלים.
כותרים נוספים תפארת אדם
קבץ תפארת אדם
קונטרס והיו לטוטפות
קבץ תורני תפארת אדם
מקום קשור Brooklyn (New York, N.Y.),-place of publication
מוציא לאור .Brooklyn, N.Y : כולל תפארת אד"ם
שנה תשס"ב-תשס"ד
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[א].... נקבצו ונלקטו חידושי תורה ... בירורי הלכות ... רובם בעניני חושן משפט ... ועיטרנו את הקובץ בחידושי תורה ... רבותינו ... קצב ע'.
[ב]. מאסף תורני : משא ומתן בהלכה ... חידו"ת ופלפולא דאורייתא ... ונלווה אליו בסופו קונטרס והיו לטוטפות מעניני סת"ם ובר מצוה. יוצא לאור לרגל שמחת הבר מצוה של ... שמואל יואל בן הרה"ח ... משה דוב אייזדארפער ... תשס"ד. [10], רנ, [1] ע'.
הערות על הכריכה: קובץ תפארת אדם.
תיאור 2 כר' ([א-ב]) : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022849080205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?