חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר זבח משפחה : ... חדושי תורה בענינים שונים ורובם בעניני כבוד אב ואם ... / העורך הרב חיים צבי האללענדער.
כותרים נוספים חוברת היובל
ספר יובל
זבח משפחה - ברכות ותפלה
מקום קשור Chicago (Ill.)-place of publication
Jerusalem (Israel)-place of publication
New York (N.Y.)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הולנדר, חיים צבי
מוציא לאור Chicago : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשל"ו-תשס"ג
הערת תוכן ותקציר א. חוברת היובל. יצא לאור לכבוד יום השנה החמישים 'יובל הזהב' של נשואי הורינו היקרים ר' אברהם יוחנן ורחל לאה האללענדער. [1], 312 ע'.
ב. חוברת היובל : חידושי תורה ודעת בעניני תפילה ועבודה / [בעריכת חיים צבי הולנדר ... ואחרים]. יצא לאור לכבוד יום השנה החמישים - 'יובל הזהב' של נישואי הורינו היקרים החבר ר' שרגא יהודה ורעיתו גיטל פעלדהיים. [9], 299, [9] ע'. 25 ס"מ. תש"ם.
ג. ספר יובל : חידושי תורה ודעת בעניני תלמוד תורה, וענינים שונים / [בעריכת יוסף הולנדר ... ואחרים]. יצא לאור לכבוד יום השנה החמישים - 'יובל הזהב' של נישואי הורינו היקרים ר' חיים צבי ורעיתו חוה איידל פראדל הולנדר. [6], תקפח, [3] ע'. 25 ס"מ.
הערות בשער חלק ב: ירושלים-ניו יורק.
על הכריכה של חלק ב: זבח משפחה - ברכות ותפלה.
בשער חלק ג: ירושלים.
תיאור 3 כר' (חלק א-ג)
29 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022567770205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?