חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר ברכת רם : חידושים וביאורים בעניינים שונים ... / מאתי מאיר חזן בן הר' מיכאל.
כותרים נוספים שער המועדים
אמרי דעת
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : מכון יד מאיר שע"י ישיבת תפארת ישראל
שנה תשמ"ח-תשע"ד
הערת תוכן ותקציר [א]. חידושים וביאורים בעניינים שונים ממסכת כתובות ושבת. תשמ"ח. [4], פח ע'.
[ב]. חידושים וביאורים בסוגיות שונות במסכתות שבת, פסחים, סוכה, ביצה, יבמות, כתובות, נדרים, גיטין, קידושין, ב"ק, ב"מ, ב"ב, סנהדרין. תשנ"ה. [6], 6, [4], שצח, [1], נח ע' -- נח הע' האחרונים כוללים: שער המועדים : דברי הגות ומוסר בעניני המועדים, עם שער מיוחד.
ד. חידושים וביאורים בסוגיות הש"ס בסדרים נשים ונזיקין. תשס"ז. [20], שלח, [10] ע'.
ה. חידושים וביאורים בסוגיות הש"ס ממסכתות ברכות ושבת פסחים וסוכה ... וכן מאמרים ומכתבים בהלכות חובת הלבבות ובמועדי השנה ... תשס"ז. [20], 6, [8], תנא ע' -- ע' שיח-תנא כוללים: אמרי דעת : מאמרים ומכתבים.
ו. א. עניין מעשה בהלכה. ב. בירור בענייני מצוות. ג. מילי דברכות וענייני זרעים. ד. מילי דקדשים. ה. עניינים כלליים / מכתבים ומאמרים בהלכות חובת הלבבות ובמועדי השנה. תשע"ד. [12], 32, [4], תשז, [9] ע'.
תיאור 5 כרכים (חלק [א-ב], ד-ו) : פקסימילים
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022343830205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?