חזרה לתוצאות החיפוש

הספר מכיל חומר תיאורטי ויישומי בנושא ילדים וגירושין. מטרת הספר לסייע לאנשי הצוות החינוכי בביה"ס לזהות, לקבל ולעזור לילדים שמתמודדים עם הגירושין של הוריהם

כותר ילדים וגירושין / דורית אלדר-אבידן וחוה ברנע.
כותרים נוספים ילדים וגרושין
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ברנע, חוה
ישראל. משרד החינוך והתרבות. השירות הפסיכולוגי ייעוצי. היחידה לחינוך לחיי משפחה וחינוך מיני
מוציא לאור ירושלים : משרד החינוך - מחלקת הפרסומים
שנה תשס"ב 2002
הערות בראש השער: משרד החינוך - המינהל הפדגוגי - השירות הפסיכולוגי-ייעוצי - גף תוכניות סיוע ומניעה - היחידה לחינוך מיני וחיי משפחה.
כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 58 ע' : איורים
27 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022307640205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?