חזרה לתוצאות החיפוש

הספר דן ביצירות הכלולות ברשימת השירים לבחינות בגרות לפי תכנית הלימודים החדשה בספרות לבית הספר העל-יסודי הכללי (בחלקים רבים שלו מתאים גם ךתכנית הלימודים במגזר הממלכתי דתי, ולתכניות הלימודים לבחינות בגרות אקסטרניות). הספר כתוב בשפה בהירה וקולחת, ואינו מוותר על דרישות העיון הספרותי. מוצעת בו גישה פרשנית פתוחה, שמדגישה את חוויית המפגש עם השירים. פרקי הספר כולליםמידע על משוררים (קורות חיים, כיווני כתיבה), קריאה בשירים (פרשנות תוכנית ומילולית, נושאים ומסרים, אמנות הכתיבה, הזמנה לתגובה אישית והשוואתית), רשימת ספרי עיון.

כותר שירים ומה שביניהם : על משוררים ושירים בתכנית הלימודים החדשה לבית הספר העל-יסודי / בלהה רובינשטיין.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : עם עובד
שנה 2001-תשס"ג 2003
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. יהודה לייב גורדון (יל"ג), חיים נחמן ביאליק, שאול טשרניחובסקי. 170 ע'.
חלק ב. שירה עברית חדשה, שירה מתורגמת. 272 ע'.
חלק ג. נספח שימושי לחלק ב : עצות, שאלות וטיפים אחדים לטובת הלומדים והמלמדים. 71 ע'.
הערות חלק ג: 23 ס"מ.
כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 3 כר' (חלק א-[ג])
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9651315156 (VOL.1)
ISBN9651316500 (VOL.2)
מספר מערכת 990022120560205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?