חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר The Holy Bible : according to the authorized version : with notes, explanatory and practical, taken principally from the most eminent writers of the United Church of England and Ireland, together with appropriate introductions, tables, indexes, maps and plans / prepared and arranged by George D'Oyly and Richard Mant ... under the Society for Promoting Christian Knowledge, for the use of families.
כותרים נוספים Bible + New Testament. English. 1826.
מחברים/ יוצרים נוספים D'Oyly, George, 1778-1846
מוציא לאור Oxford : Printed for the Society at the Clarendon Press
שנה 1826
הערות Includes index.
Vol. 3 contains A concordance to the Holy Bible / edited by James W. Bellamy. 4th ed. Published: London : Printed for F.C. and J. Rivington, 1829.
מקום נוסף Contract Google books 02082018
תיאור 3 v : ill., maps
30 cm.
שפה אנגלית
מספר מערכת 990022112430205171

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?