חזרה לתוצאות החיפוש

כותר פה הנהו כל היופי : אסופת רצפי מפגשים עם האמנות והתיאטרון בנושא המרכז - 500 שנה לגירוש יהודי ספרד / [אסופה זו נכתבה על ידי צוות הפיקוח וההדרכה על הוראת אמנות ותיאטרון - המזכירות הפדגוגית - משרד החינוך והתרבות ומורים לאמנויות
חברי הצוות - נעמי יפה ... ואחרים
עריכה - נעמי יפה].
כותרים נוספים פה הנהו כל היפי
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים יפה, נעמי
ישראל. משרד החינוך והתרבות. מינהל חברה ונוער
מוציא לאור ירושלים : מינהל חברה ונוער
שנה תשנ"ב
הערות כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 80 ע' : איורים צבעוניים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022093090205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?