חזרה לתוצאות החיפוש

כותר סמ"ג : והוא ספר מצוות גדול / לרבינו משה ב"ר יעקב מקוצי
עם מראי מקומות למקורותיו וחילופי גירסאות ועם פרוש מי קמא והם ציונים וביאורים בדבריו ובירור שיטתו ... נערכו ... ע"י אליקים בלאאמו"ר הגרי"ם שלזינגר.
כותרים נוספים מי קמא
ספר מצוות גדול. תשמ"ט
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שלזינגר, אליקים בן יחיאל מיכל
מוציא לאור ירושלים : א' שלזינגר
שנה תשמ"ט-תשנ"ה
הערת תוכן ותקציר התוכן: [א]. ל"ת -- [ב]. עשה א-צו -- [ג]. עשה צו עד הסוף.
הערות "עליו נוספו לראשונה ביאורי מהר"ז מכת"י לספר מצוות, בצירוף הערות והארות".
תיאור 3 כרכים ([א-ג]) : פקסימיל
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990022086770205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?