קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

כותר ספר שער הכונות / אשר חיבר ... כמוהר"ר חיים ויטאל אשר קיבל מפי ... האר"י ...
נערך ונסדר מחדש והוגה מכמה ספרי עץ חיים הן בדפוס והן בכת"י בהגהה מדוייקת ... ועוד ... מוסיף על הראשונים פירושים ... והם: א. ספר היקר יפה שעה ... / מהרב ... שלמה הכהן ... ב. הגהות היר"א ... / להרה"ח ידידיה חי רפאל אבולעפיה ... ג. הגהות וביאורים, הגהות נוסחאות וביאורים ... / שכתבם ... מו"ה מנחם מענכין הלפרין ... וראה זה חדש ... פירושים נפלאים ... על כל שער הכוונות, א. ספר הוראת שעה ... / מו"ה שלמה הכהן ... ב. ספר שמן ששון / ... כמוהר"ר ששון בכר פרסייאדו ... ג. ספר שערי רחמים ... והוא שו"ת מלוקט על שער הכוונות ... / שסידר הרה"ח רחמים דוד שרים ... ומביא הסברים ושיטות ממו"ר ... שאול דוויק הכהן ... ד. ספר ברכת אליהו ... / אליהו סלימאן מני.
כותרים נוספים ספר יפה שעה
הגהות היר"א
הגהות ובאורים
ספר הוראת שעה
ספר שמן ששון
ספר שערי רחמים
ספר ברכת אליהו
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כהן, שלמה בן יהודה.
אבולעפיה, ידידיה רפאל, 1807-1869.
היילפרין, מנחם מנכין, 1844-1924.
ששון בן משה, 1823-1903.
שרם, רחמים בן דוד.
דוויך, חיים שאול, הכהן, 1857-1933
מני, אליהו סלימאן, 1818-1899.
מוציא לאור ירושלים : ישיבת המקובלים מהרח"ו תכב"ץ
שנה תשס"-?
הערות קודם שער מקוצר.
תיאור 2 כרכים (חלק [א]-ב, [9], תתצב, [15] עמודים) : פקסימילים
34 ס"מ.
שפה עברית
סימול 2019.41 =2
מספר מערכת 990021955940205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?