קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט
כותר ספר לב טוב [זיעור] : איר אלי מנן אונ פרויאן ... דערפינט דרינן דיא גנץ יודשקייט ... אין צוונציק פרקים אויש גישפרייט ... : אלי דעש מענשן דינים וויא מן זיך הלט, פון זיינר גיבורד ביז ער גאר פר אלט, אונ אלי הנהגות ... / (יצחק בן מוהר"ר אליקום מק"ק פוזנא).
מקום קשור Prague (Czech Republic)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים דפוס בני יעקב ב"ק
(מדפיס)
מוציא לאור פראג : דפוס האחים בני הר"ר יעקב בק
שנה ש'לח ל'נו מ'שיחנו ו'יגאלנו ב'מהרה ב'ימינו ש"פ
הערות יידיש באותיות צו"ר.
6 כרטיסים.
מיקרופיש ממרכז התעוד הבינלאומי בשויץ, 1976.
היקף החומר קלח דפים.
שפה יידיש
מספר מערכת 990021389710205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: [email protected]

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?