חזרה לתוצאות החיפוש

"המחבר-המלקט, ז"ל, כינס בספר זה אלפי מאמרים של גדולי ישראל בדורות קדומים ובדורות אחרונים – רבי החסידות וחכמי המוסר - דברים שבכתב ודברים מפי השמועה, פירושים ודרושים, האדרת והערות, סיפורי חסידים ושיחות-מוסר, כשהם מלוטשים ומסוגננים בלשון הדור וברוחו. המחבר השכיל - ברוחב בינתו ובעומק הבחנתו לתפוס את הדברים בתוכם, בעיקרם, בנפשם והוא ידע להגישם לקורא-המעיין במיצויים, אבל בבהירות ובהבלטת המיוחד, הגרעיני והאופייני שבהם. על ידי כך נמצאים הם מאירים שבעתיים וערבים לטעם הקורא בו-זמננו, מכל חוג." -- מהכריכה האחורית.

כותר עיטורי תורה : דברי חכמה, בינה ומוסר ... ערוכים לפי פרשיות השבוע על חמישה חומשי תורה ועל המגילות והמועדים / ליקט, ניסח וביאר אהרן יעקב גרינברג (י. הלוי).
כותרים נוספים עטורי תורה
מהדורה הדפסה ג.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : יבנה
שנה תשל"ג 1972-תשל"ו 1976
הערת תוכן ותקציר א. ספר בראשית [א]. תשל"ג 1972. 244 ע'.
ב. ספר בראשית ב. תשל"ג 1972. [245]-469 ע'.
ג. ספר שמות. תשל"ג 1973. 315 ע'.
ד. ספר ויקרא. תשל"ג 1973. 167 ע'.
ה. ספר במדבר. תשל"ה 1975. 213 ע'.
ו. ספר דברים. תשל"ו 1976. 222 ע'.
הערות לכל כרך שער מיוחד נוסף.
תיאור 6 כר' (כרך א-ו)
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990021236370205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?