חזרה לתוצאות החיפוש

כותר עלים לתרופה : ... לעורר לבב המתנדבים בעם לבוא על החתום על חמשת חומשי תורה מוגה מאד ... עם תרגום אשכנזי (מאת ... משה דעסויא) ... ועם ביאור המלות והעניינים בלשון הקודש. ועם ספר תקון סופרים להגהות חמשה חומשי תורה (והנה לדוגמא ... הדפסתי כעת ג סימנים מן החבור [תיקון סופרים] הנ"ל, סימן א מן ס[פר] שמות וסימן כג וכ"ד מן ספר במדבר ... / דברי ... שלמה במוהר"ר יואל ז"ל מדובני רבתי).
כותרים נוספים עלים לתרופה [משאב אלקטרוני]
מקום קשור Amsterdam (Netherlands)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים מנדלסון, משה, 1729-1786
מוציא לאור אמשטרדם : דפוס אברהם פרופס
שנה תקל"ח
הערות דוגמאות מהתרגום של מנדלסון משמות ובמדבר וגם מהקינה "ציון הלא תשאלי" ובראש הספר הקדמה ארוכה מהמו"ל והמעתיק והמפרש, הוא רש"ד.
תיאור 6, 18 ד'
8.
שפה עברית
מספר מערכת 990020820750205171
קישורים עלים לתרופה
עלים לתרופה

תנאי השימוש:

הפריט כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. הנך רשאי/ת להשתמש בפריט לשימוש לא מסחרי בלבד בכפוף למתן קרדיט ליוצר/ים ולבעל האוסף. חל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

שם בעל האוסף רשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה. בנוסף לציון שם/שמות היוצר/ים ושם בעל האוסף בעת השימוש ביצירה, נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית.

שימוש שאינו תואם את האמור לעיל מותנה בקבלת הרשאה מבעל זכויות היוצרים בפריט ומבעל האוסף.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?