חזרה לתוצאות החיפוש

במדינת ישראל נלמדות התרבות וההיסטוריה של העם היהודי, בארץ ישראל ובתפוצות, ומוכרת התרבות וההיסטוריה של אותם עמים ואותן ארצות בהן ישבו ויושבות קהילות יהודיות, אשר השפיעו ומשפיעות על העם היהודי ועל מדינת ישראל. ארצות אחרות ותרבויות אחרות שאין להן התכונות הללו, ותהיינה מפותחות ועשירות ככל שתהיינה, זוכות לתשומת לב מינימלית. סין היא דוגמה מובהקת לכך. יודעים עליה מעט מאוד בארץ. חוסר הידיעה מוליד גם פחד, אי הבנה ויחס מעוות לגבי סין בכלל ולגבי סין העממית בפרט. מטרתו של ספרון זה, שנכתב ונערך על-ידי ד"ר יצחק שיחור, מנהל מכון טרומן של האוניברסיטה העברית, לקרב את סין לציבור הישראלי. כיוון שקשה ביותר, ואולי בלתי אפשרי, להקיף נושא עצום זה בשלוש עשרה שיחות, בחרנו להביא כמה היבטים מסין המסורתית, סין המודרנית וסין העממית, אשר מתקשרים כולם לבעיה מרכזית אחת: שאלת ההמשכיות והשינוי בסין. הטענה העיקרית שתחזור בשיחות כולן היא שסין העממית, למרות המהפכה, היא המשך ישיר לסין המסורתית.

כותר סין העממית : מסורת מול שינוי / יצחק שיחור.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל-אביב : מטכ"ל, קצין חינוך ראשי, גלי צה"ל : משרד הבטחון - ההוצאה לאור
שנה (תשל"ט 1979)
הערות כולל ביבליוגרפיה.
סדרה ספריית אוניברסיטה משודרת
תיאור 91, [5] ע'
20 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9561083817
מספר מערכת 990020790640205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?