חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר זה הוא ניסיון לחרוג מן המסגרת הנוקשה-יבשה של ספרי-ניקוד "מסורתיים". מגמה זו הטביעה בו קוי-ייחוד אחדים: * מוצעת בו שיטת-ניקוד עקבית, מרוכזת ומנומקת, המקיפה את. כל חלקי הדיבור. * שיטת-הניקוד הלכה למעשה מודגמת לפרטיה בחמשה קטעי ניקוד ממקורות שונים, והרי זה חידוש שאין לו אח ורע. * החוקיות המוצקת שבתורת-הניקוד מודגשת ומומחשת בכל אמצעי אפשרי: בנוסחאות, בטבלאות ובסרטוטים, בריכוזם של כללים ועקרונות, בשפע דוגמאות, בהסברים מפורטים ובניצול "פלאי"-הדפוס. * תרומתה המעשית של ידיעת הניקוד לשיפור הלשון החיה מובלטת הבלטה רבה בגוף הספר, בהערותיו ובתרגיליו. * הורחבה היריעה בתחומים, העשויים לעורר עניין מיוחד, כמו ומשקלים למשמעיהם. * ניתוספו נושאים אקטואליים, שמקומם נפקד עד כה: כתיב מלא וחסר, מלים מורכבות, ראשי-תיבות שהפכו למלים ולעזים בלבוש עברי." -- מהכריכה האחורית.

כותר הנקוד הלכה למעשה.
מקום קשור Ramat Gan (Israel)-place of publication
מוציא לאור רמת גן : מסדה
שנה (1976)
תיאור [6], 122 ע'
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990020204190205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?