חזרה לתוצאות החיפוש

"כהבלחת שלהבת לפני דעיכתה, כהזדהרות שמי ערב לפני השקיעה, כן יוקדות ארבע היצירות הכלולות בכרך זה באש לוחמת ובאור התוודעות והתוודאות אחרונה. שנת 1888, שנת יצירה קדחתנית ומודעת, כמו מתוך הרגשה כי קרב הקץ. הרגשת ניצחון מאושר ומלא, ממש עד סף ההתמוטטות. ארבע היצירות שבספר זה הן ביטוי חריף ובהיר ביותר למסקנותיו האחרונות וההחלטיות של ניטשה, אם לגבי מי שנצטייר לו כאנטיפוד מלא שלו - ואגנר, אם לגבי מי ולגבי מה שנצטייר בעיניו כעולם הערכים השליט שעליו הוטל להורסו - עולמו של כריסטוס והנצרות, אם לגבי עצמו, כהכרת הייעוד הגורלי שהוטל עליו להיות בוראה ממש - ומכאן ההכרה שעליו, ועליו בלבד, גם לכתוב פירוש עצמי, בשם עצמו, והוא-הוא "הנה האיש" הכלול בכרך זה. על אלה נוספו מבחר אגרות מתקופות חייו." -- מאתר האינטרנט.

כותר שקיעת האלילים / פרידריך ניטשה
(תרגם ישראל אלדד).
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אלדד, ישראל, 1910-1996
מוציא לאור ירושלים ותל אביב : שוקן
שנה תשל"ג
הערת תוכן ותקציר שקיעת האלילים פרדריך ניטשה
פרשת ואגנר פרדריך ניטשה
הנה האיש פרדריך ניטשה
אנטיכריסט פרדריך ניטשה
אגרות פרדריך ניטשה
הערות מפתח.
תיאור 387 ע'
18 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990020182320205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?