חזרה לתוצאות החיפוש

"מה פירושו של משטר ההפרדה הגזעית הנהוג בדרום אפריקה? איך מתנהלים החיים במשטר כזה, שאין דומה לו בעולם? על אלה מספר כאן יחזקאל מפאלילה, הסופר האפריקאי הנודע. בחריפות מהולה בהומור מתוארים החיים בפרבר הכושי של פריטוריה, ובתוכם סיפור מאבקו של נער כושי אמיץ וצמא דעת בעוני ובבערות, באפליה ובקיפוח, שהם מנת חלקם של בני עמו." -- מהכריכה האחורית.

כותר בשדרה השניה / יחזקאל מפאלילה
(תורגם מאנגלית בידי רות אלמוג).
כותרים נוספים Down Second Avenue. Hebrew
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אלמוג, רות, 1936- (מתרגם)
מוציא לאור תל-אביב : עם עובד
שנה (תשל"ב 1971)
הערות "שמונת הפרקים הראשונים תורגמו בידי וירה ישראלית".
סדרה ספרייה לעם
תיאור 226 ע'.
שפה עברית
מספר מערכת 990020087860205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?