חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר ברכת יצחק / ... חובר מאתי ... יצחק לוין בן ... ר' חיים שרגא ...
מקום קשור Bene Brak (Israel),-place of publication
Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מוציא לאור בני-ברק
תל-אביב : דפוס ל' פרידמן
שנה תשל"א-תשע"ו
הערת תוכן ותקציר [א]. כולל משא ומתן ... מהלכות שחיטה ומאכלות אסורות. תשל"א. [3], קעג ד'.
ב. חלק שערי הקדש על ענינים שבסדר קדשים. שער טהרת הקדש, ובו חידושים וביאורים ופלפולים בכמה עניני טהרה שבקדשים. תשל"ד. קלח, [1] ד'.
ג. על ענינים שבסדר קדשים, ובו חידושים וביאורים ופלפולים בכמה ענינים שבסדר קדשים. תשל"ו. עט ד'.
ד. ובו חידושים וביאורים בעניני "ברכת התורה" "שומע כעונה" "מצוות ואיסורים בקטנים" ... ועוד ענינים ... תשל"ו. פג ד'
ה. ובו חדושים וביאורים בכמה ענינים בדיני
קלבד"מ ובדיני עדות. תשל"ח. [2], עח ד'.
ו. כולל מו"מ פלפולים חידושים וביאורים על הפרקים הראשונים של מסכתות שבת-ביצה. תש"מ. ס, מז ד'.
ז. כולל מו"מ פלפולים חידושים וביאורים ובו שלשה שערים נפתחים ... על הפרקים הראשונים של מס' יבמות ושער ... על ריש פרק שבועת העדות וריש פרק שבועת הדיינין. תשמ"ב. פח ד'.
ח. על עניני מועדים וזמנים. תשנ"ח. [5], ריט ד'.
י. שער א: על סוגיות במסכת קידושין, שער ב: בסוגיות שבמסכת כתובות בדיני נאמנות באיסורין, בדבר שבערוה, סוטה ומיתת הבעל ובנידונים שבספר שב שמעתתא... ב, ו, ז, ובסופו: חידושים וביאורים בריש פרק אלו נערות במסכת כתובות. תשס"ג. [10], תקפז ע'.
יא. שער א: על סוגיות במסכת יבמות, שער ב: קונטרסים על מצוות פרו ורבו, מילה, שחיטת הפסח ואכילת מצה, וקונטרס על תחילת פרק האומר במסכת קידושין. תשס"ו. [7], שפח ע'.
יב. שער א: על סוגיות במסכת גיטין, שער ב: קונטרסים בסוגיא דקיום שטרות במס' כתובות ובענין חיובי ופטורי שבועה. תשס"ח. [9], תפו ע'.
יג. שער א: על סוגיות במסכת נדרים ומסתעפים ... בעניני שבועות ונזירות, שער ב: קונטרסים בענינים שונים. תשע"א. [14], תרל ע.
חלק טו. כולל מו"מ פלפולים חידושים וביאורים. שער א: על סוגיות בפ"ב ובפ"ג במסכת פסחים, שער ב: על כמה סוגיות במסכת מגילה, שער ג: קונטרסים בעניני איסור הנאה ובענין תקרובת עכו"ם. תשע"ו. [8], 24, תל ע'.
הערות חלק טו איננו בספריה הלואמית.
חלק ט: חלקו הראשון על סוגיות במסכת סוכה... וקונטרס על סוגיא דבל תאחר, וחלקו האחרון על ענינים שבסדר זרעים. תש"ס. [8], תד ע'.
תיאור כר'
34 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990019759810205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?