חזרה לתוצאות החיפוש

"ספר של גורלות קשים, שנועדו לאנשים פשוטים, והם נשאוהו בגבורה. ספר על בני-לוויה, שותפים לראיית אסונות ולמאמצים להציל את מה שאפשר להציל. והם הצילו את זולתם ואת עצמם. נושא נדיר באוצרה של ספרות-המלחמה הסובייטית; הצוות המקרי של הישרות הרפואי הנודד וכיצד יתלכד לקולקטיב לצורך המשימה, ועם זאת יופיע בו איש-אישר כפי מזגו וכוחות-נפשו לנוכח ענות הזולת ותבית הזמן; מזכיר המפלגה הכפרי הצנוע שאת פירות יגיעתו אסוף רוקא רודף-כבוד; הרופא הבלתי-מפלגתי הקשיש הנושא בלבו את הרגשת האדם מחמת הבן-הסורר ושגיאות חינוכו. המתבהר ביתר-שאת במבחן המלחמה; אהבתה של האחות והפרת האמונים של הבעל-האינטליגנט. וכתום המסע יראו בחזור כל אדם לשלו, לסביבתו ולדרך חייו, המלחמה לא בנתה חדש, אך חשפה שרשי חיים, אף העמיקה אותם והכרתם. ספר שקרוב לנו בימים אלה, כי הוא מדבר על מלחמה, ובעיקר - על קברנותיה. חיים שלמים, על כל הנפשות הפועלות בחיים. וחנו - פשטות של כתיבה, אמת של לב, דיוק של דברים - בעל פרס סטלין." -- מהכריכה האחורית.

כותר הרכבת הסאניטארית / ו' פאנובה
עברית - אברהם שלונסקי.
כותרים נוספים Sputniki. Hebrew
הרכבת הסניטרית
רכבת הסניטרית
רכבת סניטארית
מקום קשור Merhavya (Israel: Kibbutz)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שלונסקי, אברהם, 1900-1973 (מתרגם)
מוציא לאור מרחביה : הקיבוץ הארצי השומר הצעיר
שנה (1949)
הערות רומן.
סדרה ספרית פועלים : לכל
תיאור 260 ע'
17 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990019467190205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?