חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שאלות ותשובות משנה שכיר : על ארבעה חלקי השו"ע ... / אשר השאיר אחריו ... רבי ישכר שלמה טייכטאל ...
כותרים נוספים משנה שכיר
ויזרע יצחק
מהדורה מהד' מחודשת ...
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : הועד להוצאת כתבי המחבר
שנה תשל"ד-תשנ"ד
הערות התוכן:
חלק א. דפוס צילום של הוצאת BARDIOV, תרפ"ד, כולל השער המקורי פרט להוספות המיוחדות להוצאת זו. [8], ב-קיג, [18] ד'.
חלק ב. הנקרא ג"כ ויזרע יצחק : כולל ביאורים וחידושים בש"ס ... ושו"ת ... צילום מתוך עותק יחיד שהיה ביד המחבר ... ירושלים : מכון שערי אורה, תשנ"ד. [6], קמד, [4] ד'.
תיאור 2 כר' : פקסימילים
32 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990019257470205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?