חזרה לתוצאות החיפוש

ספר מקורי, ראשון בסוגו בעברית, על הארצות הערביות באסיה ובאפריקה: התנאים הגיאוגראפיים, אקלים, הצומח והחי; תולדותיהן מימים קדומים; עמים ומדינות בעלייתם ושקיעתם; האסלאם והתפשטותו; הכ'ליפות הערבית, עלייתה והתפוררותה; שלטון סלג'וקים, צלבנים, ממלוכים, תורכים; תנועות חברתיות וזרמים דתיים; תרבות ואמנות; התעוררות חברתית ותנועה לאומית; מאבק בכובשים זרים. בזכות ההרצאה הבהירה, התפיסה ההיסטורית המתקדמת והבלטת השאלות העיקריות - עתיד הספר למלא שליחות ציבורית חשובה: לימוד תולדותיהם ובעיותיהם של הארצות והעמים השכנים לישראל. הספר מלווה עשרות מפות ותמונות, לוח כרונולוגי, הדרכה ביבליוגראפית ומפתחות שמות ועניינים.

כותר המזרח הערבי / אהרון כהן.
כותרים נוספים On verso title page: Arab East
מקום קשור Merhavya (Israel: Kibbutz)-place of publication
מוציא לאור מרחביה : הקיבוץ הארצי השומר הצעיר
שנה (1955)
סדרה ספרית פועלים / השכלה וחינוך
תיאור 419 ע' : איורים, מפ'
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018905270205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?