חזרה לתוצאות החיפוש

ספר זה הוא המקור המוסמך ביותר לראשיתה של תנועת הנוער הדתית-חלוצית, הוא גם מקור חשוב לתולדות "הפועל המזרחי", למאבקי הפועל הדתי על זכותו לעבודה, על זכותו לבנין חייו הדתיים-עצמאיים. זהו גם ספר חינוכי מעולה. יקראו נא ילדינו ויראו מה קשה היתה הדרך, וכמה עמל, מסירות וסבלנות, הושקעו בסלילתה. יראו נא וימשיכו ביתר-שאת ויתר-עוז, עד נוכח ונראה באור ד' וישעו על בנינו ועל דורותינו, על עמנו ועל ארצנו. (הרב משה צבי נרי'ה) ; אנו מקווים שבעקבות ספר זה, משוחזרת ההיסטוריה של אגודתנו עד שנת תש"י, ייכתב ספר נוסף בו יסופרו תולדות האגודה מימי ראשית המדינה ועד היום. יהי רצון שנמשיך בדרך שהיתוו לנו הראשונים, נתפתח ונוסיף גאווה ליהדות הדתית. (זאב ברורמן - מזכ”ל אלי-צור)

כותר מעשה הבא בחזון / מאת יחיאל א' אליאש.
מקום קשור Ḥolon (Israel)-place of publication
מוציא לאור חולון : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשנ"ט 1999
הערות "תדפיס מתוך הספר שיצא לאור בהוצאת מרכז אליצור בשנת תשמ"ג, יוצא לאור לכבוד יובל ה-70 לתנועת בני עקיבא".
תיאור [4], 166, [1] ע' : איורים, פורטרטים
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018794800205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?