חזרה לתוצאות החיפוש

"תשעה-עשר המאמרים שבספר זמנם החל מן הימים שהגיעו השמועות הראי שונות לארץ-ישראל (בכסליו תש"ג) על השמדת יהודי אירופה בהמוניהם. ועד דברים שנאמרו ביום-הזיכרון לשואה ולגבורה, כ"ז בניסן תשי”ח. משנקבצו הדברים בספר אחת מטרתם לעורר את בני הדור בישראל, ובייחוד בני הדור הצעיר. ולפתוח את הלבבות לדעת את מה שעבר על עמנו בדורנו ולזכור את הנוראות האלה. בגורלם של ששת המיליונים מישראל שנספו בשואה ונפלו בפעולות-המרי נתקפלה כל דרך-הייסורים של דורות ישראל ונתגלם כל אורח האבדון שנידרדרו בו הדורות האחרונים. הספר יוצא במלאות חמש-עשרה שנה למרד גיטו וארשה. שהרים את המסך מעל מאבקי האימים שבין המוני בית-ישראל לבין מרציחיהם. עלינו לשקוד על כך. כי זעמו של מרד זה יינשא מדור לדור. חובה עלינו לזכור - ולהזכיר." -- מהכריכה הפנימית.

כותר זכור : דברים על השואה ועל לקחה / בן-ציון דינור [דינבורג].
כותרים נוספים On verso title page: Remember! : Addresses on the Holocaust and its Moral
זכר
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : יד ושם
שנה תשי"ח
הערות עותק 6 עם הקדשת המחבר בכתב ידו.
סדרה יד ושם : סדרת ספרים מטעם רשות הזכרון לשואה ולגבורה
תיאור 160 ע'
8.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 14934
מספר מערכת 990018731090205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?