חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר חמדת ישראל על חמשה חומשי תורה : כולל כל תרי"ג מצות ופרטיהן עם הרבה טעמי המצות מספר החינוך ... ונלוה אליו מאמר עדות לישראל : והוא קיצור דברי הימים לבני ישראל ... אלע תרי"ג מצות ... אויך אין קורצען די אידעשע היסטאריע מיט ריכטיגע ראיות אויף די הייליגקייט פון דער אמונה ... / מאת אליהו דוב בהרב ... ישראל דוד מווילקאמיר.
כותרים נוספים ספר חמדת ישראל על חמשה חמשי תורה
חמדת ישראל על חמשה חמשי תורה
מקום קשור Warsaw (Poland)-place of publication
מוציא לאור ווארשא : דפוס י"ב אלאפין
שנה תרס"ב 1901
הערת תוכן ותקציר התוכן:
[חלק א]. עדות לישראל. 98 ע'. -- חמדת ישראל חלק א: בראשית, שמות. 114 ע'.
הערות דפוס סטריאוטיפי של הוצאת ורשה, תרנ"ט.
תיאור 1 כר' ([חלק א])
23 ס"מ.
שפה יידיש
מספר מערכת 990018682740205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?