חזרה לתוצאות החיפוש

כותר במשפחה - לימודי מולדת וחברה לבית הספר הממלכתי דתי : יישום של מבנה הלימודים ועקרונות ההוראה בבית הספר היסודי הממלכתי דתי, ירושלים תשנ"ז 1996 / [החוברת נכתבה על ידי הצוות הממלכתי דתי ללימודי מולדת וחברה באגף לתכניות לימודים, חברי הצוות - חגית אה רונוף ... ואחרים].
כותרים נוספים במשפחה - למודי מולדת וחברה לבית הספר הממלכתי דתי
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אהרונוף, חגית, 1949-
ישראל. משרד החינוך והתרבות. המרכז לתוכניות לימודים
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשנ"ט
הערות בראש השער: משרד החינוך, התרבות והספורט - המינהל הפדגוגי - האגף לתכניות לימודים.
תיאור 96 ע' : איורים (חלקם צבעוניים)
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018541110205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?