חזרה לתוצאות החיפוש

מה חושבים ערבים בינם לבין עצמם – ולאו דוקא במישור הפוליטי המובהק - על הסכסוך אתנו? מה יחסם לישראל ולישראלים? מה יחסם לארץ ולאדמה? אילו בעיות מציקות להם בחברה הערבית עצמה? ומהו הדימוי העצמי שלהם? דומה שאין לך ראי נאמן יותר מן הספרות למה שמתחולל בנפשם של יחיד וציבור, שכן נותנת היא ביטוי בלתי-אמצעי להלכי-הנפש ומאויים, ליצרים ורגשות, למחשבות ורצונות בתחום הבלתי-מודע; ונקודת ראות יחודית זו משמשת בסיס למחקרו המקיף והישריני של הסופר והחוקר הישראלי שמעון בלס ההופך את הספרות הערבית בימינו - סיפורת דרמה ושירה - לצוהר הצצה אל עולמם הפנימי של האנשים שמעבר למתרס.

כותר הספרות הערבית בצל המלחמה.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מוציא לאור תל אביב : עם עובד
שנה (תשל"ח)
הערות מפתח.
ביבליוגרפיה.
סדרה ספרית אפקים
תיאור 393 ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018451560205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?