חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

"האם יש סיכויים להמשך תהליך השלום? ומה הסיכונים לישראל, הכרוכים בתהליך זה? קובץ זה שהוכן ביוזמת מוסד ון ליר בירושלים עוסק בתוכו האפשרי של יחסי שלום בין ישראל ושכנותיה. הקובץ בוחן את הנושאים מהבטים שונים: מדיניים, אסטרטגיים, כלכליים, תרבותיים, מדעיים ועוד. בחלקו הראשון הוא עוסק בבעיות הקשורות בכינון יחסי שלום, כפי שמתווה אותו המציאות הנוכחית. בחלקו השני הוא עוסק באפשרויות שאינו מן ההכרח מעוגנות במציאות הנוכחית. מחברי המאמרים משקפים קשת רחבה של נסיונות אישיים במימסד הממלכתי והאקדמי." -- מהכריכה האחורית.

כותר בין סיכון לסיכוי : מסכסוך ליחסי שלום / עורך אלוף הראבן.
כותרים נוספים בין סכון לסכוי
On verso title page: Between Risk and Chance : from conflict to peaceful relations
מהדורה ספר זה הוא מהדורה שלישית ומתוקנת של הספר "אם יכון שלום" שיצא לאור לראשונה ב-1978".
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים הראבן, אלוף, 1926-2016
מוציא לאור ירושלים : מוסד ון ליר
שנה 1980
סדרה סידרת דיונים
תיאור 198 ע'
20 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018414880205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?