חזרה לתוצאות החיפוש

"רומן מחיי סין, ארץ התרבות עתיקת היומין המפרפרת ביסורי התחדשותה. אבות ובנים ניצבים במערכה, להבות מאדימות באופק, להבות שקיעה וזריחה כאחת. מרחבי חיים נחשפים ובהם משובצים גורלות בני אדם ולבטיהם, באהבתם ובשנאתם, במעשיהם ובשאיפותיהם. אגדות ורזי קדומים ולעומתם – תהפוכות והתנגשויות חברתיות ומדיניות. שלטון או חירות, שיעבוד או תקומה. סין הרבגונית, הסבלנית והתרבותית, ניתנת כאן בסבך מאורעות משוזרים שתי וערב. דור הולך ודור עולה מתנגשים, ומעל לכל – זוהר היופי שאינו יודע כמישה, מפעמת נשמה גדולה של אומה כבירה ששרשיה לא יעקרו ונטועים הם בקרקע הנצח. יחידים ומעמדות, בתי אב ושושלות – כולם עולים על במת החיים וממלאים תעודתם במסכת הגורל הסמוי, וחוזרים ויורדים בשלבי הדורות, ואין כל אלה מצטרפים אלא כדי "רגע בפקין". ; "איני בא אלא לספר כיצד גדלים אנשים ונשים וכיצד הם לומדים לחיות זה בצד זה, כיצד הם אוהבים ושנואים ומתקוטטים וסולחים ומתיסרים ביסורים ושמחים בשמחות, כיצד מתרקמים מנהגי חיים מסוימים ודרכי מחשבה, וביחוד כיצד הם מסתגלים לתנאי החיים עלי אדמות, שבהם האדם חותר והאלהים פותר". לין יו טאנג, מגדולי סופרי סין בימינו ו"רגע בפקין" מבחר יצירתו." -- מהכריכה הפנימית.

כותר רגע בפקין / לי יו טנג
תירגם יצחק שנברג [=שנהר].
כותרים נוספים Moment in Peking. Hebrew
מהדורה ספר [א]-ג.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים שנהר, יצחק, 1902-1957 (מתרגם)
מוציא לאור תל אביב : עם עובד
שנה תש"ו
סוגה Chinese fiction
הערת תוכן ותקציר [ספר ראשון], תש"ו, 400 עמודים.
ספר שני, תש"ו, 259 עמודים.
ספר שלישי, תש"ו, 291 עמודים.
תיאור 3 כר'
19 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018350860205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?