חזרה לתוצאות החיפוש

"למה עוצב כאן הנוף דווקא בצורה זו? למה מצוי אתר קדום במקום זה דווקא? מה משמעות שמו, העברי או הערבי - ולמה נקרא הוא דווקא כך? מה שאירע במקום זה - למה כך וכאן דווקא? למה עברה הדרך בתוואי זה? למה מחזיקים כאן במסורת זו ומספרים אגדת-עם כך דווקא? ; שאלות אלו ואחרות, בנוסח "למה דווקא?" - על זוטות כביכול, ועל עניינים צדדיים ומישניים לכאורה - ובצדן תשובות ופתרונות אפשריים, לוקטו אל "תרמיל-הצד" של יהודה זיו. מעתה תלוי הוא על כתפכם שלכם, בצאתכם לשוט בארץ ולהתהלך בה... ; יהודה זיו העמיד דור של חניכים - תלמידים, מורים ומדריכים - ההולכים בעקבותיו, בדרך אשר ייחד לעצמו בידיעת הארץ ובאהבתה. גם במדף ספרי ארץ-ישראל לא נפקד מקומו - ועל ספרו "בשביל המטיילים" הוענק לו פרס יוסף ברסלבי לשנת תשמ"ב. שימש בצה"ל ראש מדור ידיעת הארץ ועוזר קצין חינוך ראשי בנושאי מורשת ידיעת-הארץ" -- מהכריכה האחורית.

כותר תרמיל צד : אתרים ושבילים במבט שני / יהודה זיו.
כותרים נוספים On verso title page: Handy Knapsack : a Second Glance at Sites and Footpaths
Transliterated form: Tarmil-tsad : atarim u-shevilim be-mabaṭ sheni
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : כתר
שנה 1988
תיאור 366 ע' : איורים, מפות
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990018242280205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?