חזרה לתוצאות החיפוש

מפקידה לפקידה הולך ח. הזז וכובש תחומים חדשים לסיפור העברי. שלושה פרקי פרוזה מובחרים משלו נכללו בכרך זה. הגדול שבהם, "אופק נוטה", התופס כמחצית הספר, עניינו ההתיישבות בחבל לכיש. עולם עלילותיו של הזז ראשו נעוץ במהפכה וקצהו במהפכה - מהפכת אוקטובר הרוסי, מזה, ומהפכת אביב העצמאות הישראלית, של תחיית עם ובניין ארץ, רצופה מאמצים עליונים, לבטי נפש וייסורי גוף, מזה. "אופק נוטה" מכניס לאוצר הסיפור העברי דמויות חדשות מעולי הגלויות, על לשונו ואורח חייהן, חויות חדשות בפרשת חבלי ההסתגלות העם לארצו, ובשולי התיאורים הדשנים של אדם וטבע - רמזי דברים נוקבים בבעיות הדור.

כותר חגורת מזלות : סיפורים / חיים הזז.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מוציא לאור תל אביב : עם עובד
שנה תשי"ח 1958
סוגה Hebrew fiction
סדרה חיים הזז : כתבים
ספר ט
תיאור 259 ע'
20 ס"מ.
מתוך כתבים. no:9
שפה עברית
מספר מערכת 990018091010205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?