חזרה לתוצאות החיפוש

התקדמות המחקר ההיסטורי והמאורעות המכריעים בדברי ימי העם היהודי בדור האחרון עשו את התאור-מחדש של ההיסטוריה היהודית צורך חיוני ודוחק. חיבור זה בא לתת בידי הקורא המשכיל תאור ההיסטוריה היהודית ברציפותה, מראשית האומה ועד ימינו, כתמונת המדע כיום. כל תקופה נכתבה בידי המומחה לה מתוך השתדלות שלא לנקוט עמדות סובייקטיביות, ואחדות החיבור כולו נשמרה בעריכה ובגישה המיתודולוגית המשותפת שעוצבה בבירורים שקיימו ביניהם המחברים, אשר כולם חניכי בית המדרש ההיסטורי של ירושלים וכולם מורים באוניברסיטה העברית. ; Includes material on antisemitism in the Roman period, the Middle Ages, the Inquisition, the expulsion from Spain, persecution of Conversos, the Reformation period, pogroms in Eastern Europe, the rise of modern antisemitism, the Second World War and the Holocaust. (From the Bibliography of the Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism)

כותר תולדות עם ישראל / מאת א' מלמט, ח' תדמור, מ' שטרן, ש' ספראי, ח"ה בן ששון, ש' אטינגר
בעריכת ח"ה בן ששון.
כותרים נוספים תולדות ישראל בימי קדם
תולדות ישראל בימי הבינים
On verso of t. p: History of the Jewish people / by A. Malamat, et. al.
edited by H. H. Ben-Sasson.
מהדורה (כרך א-ג).
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים Malamat, Abraham
מוציא לאור תל אביב : דביר
שנה (תשכ"ט)
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א. תולדות ישראל בימי קדם, מאת אברהם מלמט, חיים תדמור, מנחם שטרן, שמואל ספראי. תשכ"ט ... ל, 381 ע', דפי לוחות, מפ'.
כרך ב. תולדות ישראל בימי הבינים, מאת חיים הלל בן ששון. (תשכ"ט). 326 ע', דפי לוחות, איורים, מפ', פקס'.
כרך ג. תולדות ישראל בעת החדשה, מאת שמואל אטינגר. (תשכ"ט). 430 ע', דפי לוחות, מפ'.
Vol. 1. The ancient times. 1069.
Vol. 2. The Middle Ages.
Vol. 3. Modern times.
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 3 כר' (א-ג)
23 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 14795
מספר מערכת 990018053230205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?