חזרה לתוצאות החיפוש

שרה שנר-נשמית היסטוריונית וחוקרת שואה, ילידת פולין. מוסמכת אוניברסיטת וילנה בפסיכולוגיה חינוכית. בתקופת מלחמת העולם השנייה - לחמה בשורות הפרטיזנים בביילורוסיה. ממקימי הארגון לגאולת ילדים יהודים מבתי נוצרים וממנזרים. עלתה לארץ בדרכי העפלה ב-1948. ממיסדי קיבוץ לוחמי הגטאות ו"בית לוחמי הגטאות" - המוזיאון. מחברת ספרי הילדים: "הילדים מרחוב מאפו", "ילדה במלונה". וספרי עיון ומחקר: "לתולדות השואה והמרד", "מאבקו של הגטו", היו חלוצים בליטא", "ואל המנוחה לא באתי", "הפלוגה ה-51", "פואמה פדגוגית אחרת". ממשיכה בפעילות מחקר וכתיבה בנושא השואה ב"בית לוחמי הגטאות".

כותר גם למתים לא הניחו : ייצור סבון משומן אדם בווז'אשץ' פרבר גדנסק / מחקר מאת שרה שנר-נשמית
[עריכה - יהויקים כוכבי].
מקום קשור Lohame Hageta'ot (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים כוכבי, יהויקים, 1922-
מוציא לאור לוחמי הגטאות : בית לוחמי הגטאות
שנה תשנ"ח 1998
הערות כולל ביבליוגרפיה.
תיאור 48 ע' : איורים, פקסימילים
23 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9653940422
מספר מערכת 990017933950205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?