חזרה לתוצאות החיפוש

כותר العربية : للصفوف الاعدادية / الجزء ١-٣.
כותרים נוספים العربية للصفوف الاعدادية
عربية للصفوف الاعدادية
מחברים/ יוצרים נוספים افني، روحاما
מוציא לאור القدس : وزارة المعارف والثقافة، مركز المناهج الدراسية،
שנה ١٩٨١-١٩٩٢
הערות بالعربية والعبرية.
الجزء :١ طبعة تجريبية. الجزء :٢ طبعة اولى.
وراء صفحة عنوان الكتاب :١ المؤلفون: ابراهام ينون، روحاما افنى [و]كريم عوض، المستشار العلمي: موشيه بيامنتا، الخط والتصميم: لويس عنتر، الرسم: لانا شتيرن.
وراء صفحة عنوان الكتاب :٢ المؤلفون: أبراهام ينون، روحاما أفني [و]ليندا يسرائيلي... لجنة المتابعة: عوفرا هاكوهين، يتسحاق حسون، كريم عوض [و]يوسف صيمح.
وراء صفحة عنوان الكتاب :٣ المؤلفون: روحاما أفني، ابراهام ينون، ليندا يسرائيلي، لجنة المتابعة: عوفرا هاكوهين، اڤيڤا لندمن، يعقوب صيمح.
يوجد ايضا في الفهرست العبري حسب:
ינון, אברהם
תיאור ٣ مجلدات.
שפה ערבית
עברית
מספר מערכת 990017926120205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?