חזרה לתוצאות החיפוש

כותר אנתשאר אלכתאיב : אליהודייה אלברברייה אלתונסייה ... כיפיית אבתדא אנתשאר האדי אללונה בין אליהוד וכיף תשררעת פ'י ג'מלת אלג'יהאת בשכל מקדוד, ידכר ג'מיע אלכתתאב ותאריכהם ותאליפ'אתהם ... מן אלבתדא אילא האדא אליום ... / מן אלעבד אלחקיר - דניאל חג'אג'.
כותרים נוספים Added title: Litterature Judeo-Arabe Tunisienne / par Daniel Hagège ...
מקום קשור Sūsah (Tunisia)-place of publication
מוציא לאור Sousse : מטבעת נג'אר
שנה 1939
הערות בערבית יהודית (ברברית).
תיאור 78, [2] ע' : פורטרט
20 ס"מ.
שפה יהודית-ערבית
מספר מערכת 990017636550205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?