חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

יחידות 1-2: יחידה 1: תורה שבכתב ותורה שבעל-פה. יחידה 2: מדרש הכתוב ומדרשי ההלכה. יחידות 4-3: יחידה 3: המשנה. יחידה 4: הבריתות והתוספתא. יחידות 5-7: יחידה 5: התלמוד הבבלי יחידה 6: התלמוד הירושלמי. יחידה 7: ספרות האגדה. יחידות 8-10 יחידה 8: סמכותם של בעלי ההלכה. יחידה 9: תקנות, גזירות ומנהיגטות. יחידה 10: משפט ומוסר יחידות 11-12: יחידה 11: דרכי הפסיקה וספרות הפוסקים. יחידה 12: ספרות השאלות והתשובות.

כותר מבוא לתורה שבעל פה : חוברת לימוד ועבודה / [עורך החוברת - הרב יהודה בן ישי ... ].
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בן ישי, יהודה
מוציא לאור ירושלים : בית הספר היסודי "חורב" - ירושלים
שנה תשנ"ב 1991
הערות חוברת מקורות לעיון ולעבודה עצמית.
תיאור 98 עמודים : פקסימילים
24 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017593410205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?