חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר ספר תיקוני הזהר : ... עם פירוש אור יקר / מהגאון ... רבי משה קורדואירו ...
כותרים נוספים אור יקר
ספר תקוני הזהר
תקוני הזהר
תקוני הזהר. תשל"ב
תקוני הזהר. תשל"ב.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים קורדוברו, משה, 1522-1570.
מוציא לאור ירושלים : אחוזת ישראל
שנה תשל"ב-תשס"ט
הערות תיקונים סט-ע נדפסו בפירושו "אור יקר" על הזהר כרך ג'.
כרכים א-ג (בבא קמא): תקונים מזוהר חדש והקדמת תקוני הזוהר. כרך ד: בבא מציעא. תקון א-יז. כרך ה: בבא מציעא. תקון יח-כא. כרך ו: בבא בתרא. תקון כב-ע. (בהתחלת הכרך פירוש לתקונים שבתקוני הזוהר דף קלט ואילך).
תיאור 6 כר' (א-ו)
34 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 2069 =2
מספר מערכת 990017589810205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?