חזרה לתוצאות החיפוש

"האגודה לזכויות האזרח בישראל הוקמה ב-1972 כארגון חברים בלתי תלוי ובלתי מפלגתי, במטרה להגן על זכויות האדם והאזרח בישראל ובשטחים. האגודה פועלת לקידום נושא זכויות האדם והאזרח במישור המשפטי, באמצעות התדיינות בפני הערכאות השיפוטיות השונות, כמחציתן בפני בית המשפט העליון, ועל-ידי ייזום הצעות חוק; כן עוסקת האגודה בייעוץ ובטיפול בתלונות בתחום זכויות האזרח גם מחוז לכתלי בית-המשפט. האגודה מקדמת את נושא זכויות האזרח גם במישור החינוכי והציבורי. היא מוציאה לאור פרסומים עיוניים ודידקטיים ומקיימת השתלמויות וסדנאות בבתי-ספר, בסמינרים ובאוניברסיטאות. כמו כן מבצעת האגודה פעילות חינוכית מקיפה בקרב כוחות הביטחון (צבא, משטרה, שב"ס ומג"ב) במגמה להגביר את המודעות והרגישות לזכויותיהם של עצורים וחשודים בפרט, ולזכויות האזרח בכלל. לצד הפעילות הארצית, המרוכזת במטה בירושלים, מקיימת האגודה מגע הדוק עם הציבור באמצעות שני סניפיה בתל-אביב ובחיפה. האגודה איננה מקבלת כל תמיכה ממשלתית וממומנת על ידי דמי חבר ותרומות מהארץ ומחו"ל." -- מהכריכה האחורית.

כותר אפשר לחקור בלי לעצור : מעצרים בישראל ערב כניסת חוק חדש לתוקפו / [תחקיר וכתיבה - מיכל אהרוני, פרוייקט צדק בפלילים - האגודה לזכויות האזרח בישראל].
כותרים נוספים אפשר לחקר בלי לעצר
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : האגודה לזכויות האזרח בישראל
שנה 1997
תיאור [2], 49 ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017584120205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?