חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר סדר זמירות לשבת עם ברכת אבות : ילקוט אמרים בדרך פרד"ס מגאוני הדורות ותלמידי הבעש"ט ... מלוקט ומסודר על סדר זמירות לשבת קודש ונלוה אליו סדר ברכת המזון ושבע ברכות ... / [המלקט שלמה אנגלארד] : וראה זה חדש שיר ... חיברו לכבוד שב"ק ... רבי יעקב ... אבד"ק לינסק זקינו של אדמו"ר ... מראפשיץ ...
כותרים נוספים ברכת אבות
זמירות לשבת עם ברכת אבות
זמירות
Zemirot
Tefillot. Zemirot
Tefillot. Zemirot Shabbat
Zemirot Shabbat
תפילות. זמירות
תפלות. זמירות
תפלות. זמירות שבת
תפילות. זמירות שבת
זמירות שבת
מקום קשור Bene Brak (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים אנגלרד, שלמה בן אברהם יששכר
מוציא לאור בני ברק : מוציא לאור לא ידוע
שנה ת'היה ש'נת נ'ישואי ב'רכה תשנ"ב
הערות על הכריכה: "מזכרת משמחת נשואי ... חיים מאיר סגל עב"ג ... בלומה יפה מרילוס, י"ג תמוז תשנ"ב".
תיאור קמג ע' : פקסימיל
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990017580180205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?