חזרה לתוצאות החיפוש

בהקדמה לספרו מדינת היהודים כתב בנימין זאב הרצל "אני מאמין באפשרות ההגשמה, אך אינני מתיימר, שאכן מצאתי את הצורה המוגמרת של הרעיון, מדינת היהודים צורך העולם היא ועל-כן קום תקום". אין זו אגדה מספר ומתאר את דרך ההגשמה, הדרך הארוכה שעברה בציונות בחמישים שנה, מהקונגרס הציוני הראשון ועד להכרזת המדינה. תוכן הספר פותח בקונגרס הציוני הראשון, אך הוא איננו כתוב כתיאור כרונולוגי של תולדות הציונות. בתוכנו ארבעה פרקים מרכזיים: ההיסטוריה המדינית: התפתחות כח המגן: עלייה והתיישבות: אנו ושכנינו. בין הפרקים משולבות מסות על ההמנון הלאומי, הדגל הכחול-לבן, ההעפלה ותחיית השפה והרוח.

כותר אין זו אגדה : ציונות, הסיפור והמעשה / יואל רפל.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מוציא לאור תל אביב : משכל
שנה 1997
הערות "חוקרים משתתפים בספר: יעקב שביט ... מיכאל אביטבול ... מרדכי נאור ... ואליהו הכהן".
בעותק 4 הקדשת המחבר בכתב ידו.
תיאור 176 ע' : איורים (רובם צבעוניים), מפה צבעונית, פורטרטים, פקסימילים
31 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9654483505
מספר מערכת 990017353690205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
אין זו אגדה : ציונות, הסיפור והמעשה / יואל רפל – הספרייה הלאומית
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?