חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר נאות הדשא / ... אמרות ... מאת ... מוהר"ר אברהם מסוכצ'וב ... בן ... מוה"ר זאב נחום ...
נאספו מכמה כתבי יד של תלמידיו אשר הועתקו מכתבים שרשם המחבר בעצם כתי"ק, לוקטו ונערכו בתוספת הערות וציון מקורות בידי אהרן ישראל בורנשטין נכד המחבר.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בורנשטין, שמואל בן אברהם, 1855-1926
מוציא לאור תל אביב : א"י בורנשטין
שנה תשל"ד-תשנ"ז
הערת תוכן ותקציר חלק א: אמרות ... מאת ... מוהר"ר אברהם מסוכצ'וב ... בן ... מוהר"ר זאב נחום ... הדברים נאספו מכמה כתבי יד של תלמידיו אשר הועתקו מכתבים שרשם המחבר בעצם כתי"ק.
חלק ב: בענייני שבת ומועדי קודש ... נוספו עליהם מילואים לנאות הדשא ח"א וליקוטים ... מתוך כתבי יד מאת ... רבותינו הקדושים מסוכצ'וב.
חלק שלישי בענייני שבועות, ראש השנה, יום הכיפורים וסוכות, מסודרים לפי נושאים.
הערות עותק נוסף הועבר ל- NNL (כרך א)
תיאור 3 כר' (חלק א-ג)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 4765
מספר מערכת 990017220790205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?