חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

פעילויות בנושא איכות הסביבה: קיצור תוכן העניינים: תן דעתך - למה דווקא איכות הסביבה. כל העולם כולו. סיפור עולמי. איכות הסביבה במקורות. מפגש עם סביבה / סביבות. מה שיותר ירוק - מודעות לדרכי התנהגות. אנחנו מדינה מתוקנת. ממני זה מתחיל. איכות הסביבה זה לא פשוט. ירוק יותר מירוק - פעילות סיכום משוב והערכה. 2 נספחים: מושגים וסוגיות בנושא איכות הסביבה. העיתון הירוק של שרגא.

כותר שביל הזהב : תכנית חברתית בנושא איכות הסביבה לכיתות בית הספר היסודי ממלכתי וממלכתי - דתי.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים ישראל. משרד החינוך והתרבות. המחלקה לקידום יוזמות. החינוך החברתי ממלכתי יסודי
מוציא לאור ירושלים : מחלקת הפרסומים
שנה תשנ"ד 1993
הערות בראש השער: משרד החנוך והתרבות - מינהל החינוך - האגף לחינוך יסודי - המחלקה לקידום יוזמות ומשימות חינוכיות - חינוך חברתי יסודי ממלכתי וממלכתי דתי.
בשער גם: המרכז לפיתוח חומרי למידה בחינוך חברתי יסודי ממלכתי וממלכתי דתי, מכללת לוינסקי לחינוך.
תיאור 132 ע' : איורים
28 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9654448270
מספר מערכת 990013609680205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?