חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר שאלות ותשובות בני ציון : ... לישא וליתן ... ולהשיב לשואלי דבר ... / דוד שפירא בן ... ר' מנחם בן ציון.
כותרים נוספים בני ציון
שלום ירושלים
קונטרס מדת היום
הלכתא למשיחא
הלכות סוד העבור
בין השמשות
מהדורה חלק א-ג.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
New York (N.Y.)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : ד' שפירא
שנה תרצ"ח-תשנ"ו
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. ירושלים : דפוס העברי, ח'צ'ר'ת' [תרצ"ח]. [6], צז ד'.
חלק ב. כולל: הלכתא למשיחא, הלכות סוד העיבור ותשובה כהלכה בענין בין השמשות, נשף ושחר, בצירוף מפה וטבלאות עם שער מיוחד. -- ניו יורק : ועד להוצאת ספרי הגר"ד שפירא, תשט"ז. קפו ע'.
חלק ג. שלום ירושלים : בירור הלכות ירושלים ... גבולי ירושלים בזה"ז לענין קביעת פורים ... ולענין כתיבת גיטין ... מצות קידוש החודש וסוד העיבור ... כולל: קונטרס מדת היום. עם שער מיוחד. ירושלים : בני המחבר, תשנ"ו. קס ע'.
תיאור 3 כר' : מפות, פקסימילים
35 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013482250205171
קישורים לשער הספר ולהסכמות באתר היברובוקס הקש כאן
לספר האלקטרוני באתר היברובוקס הקש כאן

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC
תגיות

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?