חזרה לתוצאות החיפוש

"המחבר (49), חוקר פרטי, קצין משטרה לשעבר במחלקת הונאות בפיקודו של ניצב, עו"ד בנימין זיגל בוגר אונ' חיפה בהיסטוריה ובמדעי המדינה - מורה להיסטוריה ואזרחות. כהמשך לספרו "מדינה במחדליה (1988) שבו תוארו מחדלי השלטון, מתוארים בספר הנוכחי נזקי עובדי המדינה נעדרי מצפון, שקבלו סמכויות יתר בלי פיקוח מתאים על עובדי מדינה, שבחקירות אכזריות מאלצים חפים מפשע - להודות ולשחזר פשעים שלא ביצעו תוך הטעיית בתי המשפט. המחבר הקים בנתניה, את עמותת "צדק תרדוף", "איכות - המכון לאימות מידע". לשם מאבק בעוולות כלפי האזרחים הגורמים להם לנזקים בלתי הפיכים. לרשותו צוות חוקרים קציני צה"ל, ויוצאי זרועות הבטחון לשעבר, המתמחים בהפרכת עלילות. בגילוי צוואות מזויפות, התרת עגונות ומסורבות גט ברחבי תבל. המכון מקבל לטיפולו רק חקירות צודקות, בחקירתם האחרונה ("הדורס האמיתי של השוטר מרימו ז"ל) מוכחים נזקי השיטה הקיימת המנציחים את העוול במשפט הישראלי, תוך יעוץ כיצד לתקן את המצב- הגורם לטראגדיות מיותרות לאזרחים ולמדינה. המחבר מיעץ לנפגעים כיצד לאסוף ראיות, לשם מאבק בליקויים ומחדלים. הספר בנוי מהקל אל הכבד, בראיות המראות כיצד שיטת ניהול המדינה, שיחקת את המוטיבציה, מרדימה את המצפון ומורידה את האחריות מדרגי הצמרת לזוטרים." -- מהכריכה האחורית.

כותר למשפט ברשע : זכרונות חוקר פרטי של עו"ד בנימין זיגל / מיכאל רז שטיינקריצר.
כותרים נוספים Added title: Corruption of Justice
מקום קשור Netanya (Israel),-place of publication
מוציא לאור נתניה : מ' רז
ת"א =תל-אביב : הפצה - בית עלים
שנה 1994
הערות נוספו שער ותמצית באנגלית.
תיאור [8], 364, [2] ע' : איורים, פורטרטים, פקסימילים
22 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013360730205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?