חזרה לתוצאות החיפוש

ספר
כותר סדר עבודת ישראל : כולל התפלות והברכות לכל השנה : עם ... באור הנקרא יכין לשון / הכל מחובר ומסודר ומוגה על ידי ר' יצחק בן אריה יוסף דוב המכונה זליגמן בער.
כותרים נוספים עבודת ישראל
יכין לשון
סידור. תרצ"ז.
מהדורה מהד' חדשה מתוקנת על פי צלום הדפוס הראשון ...
מקום קשור Berlin (Germany)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים בר, יצחק בן אריה יוסף, 1825-1897
מוציא לאור ברלין : שוקן
שנה תרצ"ז
הערות מנהג פולין.
לספר תהלים שער מיוחד.
Copy 2 has stamp: Reichsinstitut für Geschichte des neuen Deutschlands - Bibliothek (with an illustration of the Nazi eagle).
תיאור XX, 804, 86, [2] ע'
28 ס"מ.
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק 14519
מספר מערכת 990013296730205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?