חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

תיאור: הקובץ מייצג תשעים שנות סיפורת נשים בספרות העברית, כולל 22 סיפורים של סופרות מרכזיות לצד סופרות ידועות פחות. החל מדבורה בארון, אלישבע, עמליה כהנא-כרמון, יהודית הנדל, וכלה ברונית מטלון, אורלי קסטל-בלום, יהודית קציר, לאה איני וחנה בת-שחר; וכן: מיכל גוברין, ברכה סרי, נחמה פוחצ'בסקי, סנאית גיסיס, שולמית לפיד, עמלה עינת, חיה אסתר, רות אלמוג, סביון ליברכט ושולמית הראבן. הסיפורים נבחרו לפי יכולתם להאיר היבט מעניין בחוויה הנשית, שכן, בבסיס האנתולוגיה מונחת ההכרה בנבדלות החוויה הנשית מזו הגברית. כל סופרת תרמה למיבחר את תמונת המציאות הנשים כפי שנקלטה בפריזמה הייחודית שלה, והמיבחר כולו מבטא מגוון רחב של מימושים אפשריים של הזהות הנשית. לעיתים נוצר מעין עימות בין סיפורים סמוכים, המציגים עמדות מקוטבות ביחס לאותו עניין. לילי רתוק, שליקטה את הסיפורים, גם הוסיפה אחרית-דבר מקיפה.

כותר הקול האחר : סיפורת נשים עברית / עריכה ואחרית דבר - לילי רתוק.
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים רתוק, לילי
מוציא לאור תל אביב : הקיבוץ המאוחד
שנה תשנ"ד 1994
סדרה הספריה החדשה למנויים, 1994
[3]
הספריה החדשה
תיאור 352 ע'
21 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013276260205171
קישורים תמונה קדמית
תמונה אחורית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?