חזרה לתוצאות החיפוש

ספר

המקראה עידן חדש או אבדן דרך, ישראלים מדברים על שלום, עוסקת בהתמודדות עם מהות השלום, סגולותיו, מחירו והדרכים להבנייתו, באמצעות כותבים המייצגים עמדות מנוגדות בהיבטן הפוליטי, התרבותי, החברתי והחינוכי. עם הכתובים נמנים אנשי הגות מתחומי דעת שונים, מכל גוני הקשת הפוליטית (שמאל וימין), הדתית (דתיים וחילוניים), העדתית (מזרח ומערב) והלאומית (יהודים וערבים). הנתונים המובאים, ההשקפות והאמונות של אלה, יש בהן כדי לעורר את הקורא למחשבה, לשקול את הנימוקים לכאן ולכאן ולגבש עמדה עצמאית.

כותר עידן חדש או אבדן דרך : ישראלים מדברים על שלום / מקראה ערוכה בידי רחל פסטרנק, שלמה צדקיהו
ייעוץ - יוחנן פרס.
כותרים נוספים ישראלים מדברים על שלום
עדן חדש או אבדן דרך
On verso title page: New Era or a Loss of Direction : Israelis Talk About Peace
מקום קשור Tel Aviv-Yafo (Israel),-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פסטרנק, רחל (עורך)
מוציא לאור תל אביב : איתאב
שנה תשנ"ד 1994
הערות כולל ביבליוגרפיות.
תיאור 328 ע' : דיאגרמות
24 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9653850164
מספר מערכת 990013202940205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?