חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר דליות יחזקאל : ... חכמה ודעת אשר דלה ... מאוצרו ... מרן ר' יחזקאל סרנא ... / נערכו ונסדרו מתוך כתביו על ידי הרב יעקב חיים סרנא ... והרב יעקב שמואל בורנשטיין.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים סרנא, יעקב חיים בן יחזקאל, 1929-2011
מוציא לאור ירושלים : מוסד השכל שע"י ישיבת חברון
שנה תשל"ה-תשס"ג
הערת תוכן ותקציר התוכן:
כרך א. פרקים לפי סדר התורה. 16, [3], תקי ע'.
כרך ב. פרקים בדרכי עבודת ה' והמוסר, אגרות מדבריו, מאמרים בעניני ציבור, חינוך וישיבות. [3], תנ ע'.
כרך ג. פרקי שבת ומועד. תשל"ח. 7, שצד ע'. מפתח.
כרך ד. העבודה שבלב שהיא תפילה, סדר תרי"ג המצוות, שרשים בלימוד היראה, סדר המסירה בתורה שבע"פ, פירוש מעולה במסכת אבות ובעניני המדות, ערכים והנהגות בעניני המוסר, והנהגות הראויות ע"פ ספר חסידים. תשס"ג. 22, [1], תלה ע'.
כרך ה. החכמה שבלימוד המוסר, הערות והארות בדברי רבותינו הראשונים ..., דברי הספד על אאמו"ר ... ורעיותו, וכתבים על הישיבה הקדושה עיקרה ותוכנה. תשס"ג. 7, [1], תו ע'.
תיאור 5 כר' (כרך א-ה)
25 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990013112300205171
קישורים לחלק ב באתר היברו בוקס הקש כאן [חינם]
לחלק ג באתר היברו בוקס הקש כאן [חינם]
לחלק ד באתר היברו בוקס הקש כאן [חינם]
לחלק ה באתר היברו בוקס הקש כאן [חינם]

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?