חזרה לתוצאות החיפוש

הספר, אשר יצא לאור בשנת תשנ"ה, הוא ראשון בסדרת ספרים להנצחת זכרם של נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה. האיגרות והנאומים, שהם גרעין הספר, מלווים במבואות היסטוריים רחבי היקף ובתמונות, ויחד הם מתעדים צעד אחר צעד את מסכת חייו ואת מפעלו הלאומי של הנשיא הראשון, ומצטרפים לתיאור היסטורי עשיר ומקיף. מן הספר עולה דמותו רבת הפנים של חיים וייצמן, אשר החל את דרכו כנער צעיר ושאפתן, המאמין בעתיד עמו, וצמח להיות מדען בוגר בעל שם בעולם, ומנהיג בעל חזון לעם היהודי, המצליח בכוח אישיותו להלך כמדינאי בין מדינאים עוד בטרם המדינה. בספר מובאות 148 תעודות ולצדן מבואות היסטוריים, וציונים ביוגרפיים, המאירים את אירועי התקופה. בספר משולבות תמונות רבות הנותנות ביטוי לתקופה בה חי וייצמן ופעל.

כותר חיים וייצמן - הנשיא הראשון : מבחר איגרות ונאומים / עורכת - לואיז פישר.
כותרים נוספים חיים ויצמן - הנשיא הראשון
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מחברים/ יוצרים נוספים פישר, לואיז
ישראל. גנזך המדינה
מוציא לאור ירושלים : מוציא לאור לא ידוע
שנה תשנ"ה
הערות שער נוסף באנגלית.
בראש השער: מדינת ישראל. ארכיון המדינה.
סדרה הסדרה להנצחת זכרם של נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה
[מס' 1]
תיאור ל, 561, [2] ע' : איורים, מפות, פורטרטים, פקסימילים
27 ס"מ.
שפה עברית
מזהה ISBN9652790303
מספר מערכת 990013068780205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?