חזרה לתוצאות החיפוש

כרך א': מזמן אנטיוכוס אפיפנס עד גרוש היהודים מאנגליה. כרך ב': מזמן גזירת רינדפלייש עד שרפת האנוסים האנקונה. כרך ג': מן גירוש ביהם עד גזירת גונטא. ; Vol. 1 deals with the period from Antiochus Epiphanes until the expulsion of the Jews from England. Vol. 2 discusses the period from the "Rindfleisch Aufstand" until the burning of the Conversos in Ancona (1598). Vol. 3 deals with the period from the expulsion of the Jews from Bohemia until the pogrom in Guta, Ukraine (1768). (From the Bibliography of the Vidal Sassoon International Center for the Study of Antisemitism)

כותר ספר הדמעות : מאורעות הגזרות והרדיפות והשמדות.
מקום קשור Berlin (Germany)-place of publication
מוציא לאור ברלין : אשכול
שנה תרפ"ד 1923-תרפ"ו 1926
הערת תוכן ותקציר א. מזמן אנטיוכוס אפיפנס עד גרוש היהודים מאנגליה. בית דפוס של זיגפריד שלם, ברלין-שנברג, תרפ"ד 1923. שנג, [3] ע'.
ב. מזמן גזרת רינדפלייש עד שרפת האנוסים באנקונה (נ"ח-שי"ו לאלף הששי). בית דפוסם של אוסטרטג, מלניק ושותפיהם, ברלין-קיכהיין, תרפ"ד 1924. שנב ע'.
ג. מן גירוש ביהם עד גזירת גונטא. תרפ"ו 1926. שעד, [2] ע'.
תיאור 3 כרכים (כרך א-ג)
23 ס"מ.
שפה עברית
סימול/מספר מדף/סרט/תיק 15174
מספר מערכת 990013056960205171
קישורים תמונה קדמית

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?