חזרה לתוצאות החיפוש

כותר אזוי האט גערעדט זאראטוסטרא : א בוך פאר אלעמען און קיינעם ניט / פריעדריך נישטע
(איבערזעצט פון דייטש דורך ח. [!חיים] זשיטלאווסקי).
כותרים נוספים Transliterated title: Azoy hoṭ geredṭ Zaraṭusṭra a bukh far alemen un ḳeynem niṭ
מקום קשור Warsaw (Poland)-place of publication
מוציא לאור ווארשע : ח. בזשאזא
שנה 1930
הערות בסוף הספר: די ענטשטעהונג פון "אזוי האט גערעדט זאראטוסטרא" [מאת] עליזאבעט פערסטער-ניטשע ו "א פאר ווערטער וועגען דער איבערזעצונג" מאת המתרגם.
תיאור 458 VIII ע'
8.
שפה יידיש
מספר מערכת 990012839830205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?