חזרה לתוצאות החיפוש

כותר ספר מנחת יוסף : ... מים התלמוד ופוסקים ראשונים ואחרונים ... ומתחתיו יחנה שני ביאורים ... שם האחד ביאורים ... השני ... לקוטי יוסף ... ובסוף הספר קונטרס אחרון ... לבאר איזו חידושי דינים ... / נקבצו ... על ידי חיים יוסף ארי' בלא"א ... מו"ה מש ה אליעזר פרעגער ... בהוצאה זו צירפנו ... את שירי מנחה ...
כותרים נוספים שירי מנחה
מהדורה חלק א-ב.
מקום קשור Jerusalem (Israel)-place of publication
מוציא לאור ירושלים : המכון להוצאת כתבי המנחת יוסף
שנה תשנ"ב
הערת תוכן ותקציר התוכן:
חלק א. הלכות שחיטה ובדיקות.
חלק ב. הלכות טרפות, שירי מנחה.
הערות דפוס צילום של הוצאת ווארשא תרפ"ד-תרפ"ה, עם הוספות חדשות.
תיאור 2 כרכים
35 ס"מ.
שפה עברית
מספר מערכת 990012623260205171

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?